Чат по игре
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Архив - только для чтения
Форум » Про сайт и форум » Архив » Украинский форум (Хто уміє спілкуватися на українській мові заходьте!)
Украинский форум
MisterioДата: Понедельник, 2009-04-27, 21:35 | Сообщение # 1
avatar
Тифон
Оффлайн
Сообщений: 807
Репутация: 221
Замечаний нет
Форум для тих кому зручніше говорити українською

Сообщение отредактировал Misterio - Понедельник, 2009-04-27, 22:10
 
christofДата: Понедельник, 2009-04-27, 21:40 | Сообщение # 2
avatar
Shadow Of The Moon
Оффлайн
Сообщений: 7002
Репутация: 3729
Замечаний нет
Гадаю, навряд чи хтось зможе сказати про Бессмертний Трон украiнською щось таке напрочуд розумне, що до цього вiн не мiг сказати в iнших роздiлах сайту росiйською... К тому же даже у нас в гильдии и ты, и Андрей вполне говорили по украински когда у вас было такое желание, и никто не мешал и все всех хорошо понимали... Треба дещо iнакше сформувати думку стосовно того, навiщо украiнський форум потрiбен, бо хтось може сприйняти його винекнення як щось на кшалт: росiянам сюди заборонено!


Diplomacy of Good within the Shadows game
Если я вас напрягаю или раздражаю, то вы всегда можете забиться в углу и поплакать.


Сообщение отредактировал christof - Понедельник, 2009-04-27, 21:46
 
MisterioДата: Понедельник, 2009-04-27, 21:52 | Сообщение # 3
avatar
Тифон
Оффлайн
Сообщений: 807
Репутация: 221
Замечаний нет
Quote (christof)
росiянам сюди заборонено!

Ні-ні,ні в якому разі,цей форум призначений для всіх,просто декому зручніше говорити по українски,вони можуть запитати тут поради українською wink
 
christofДата: Понедельник, 2009-04-27, 22:08 | Сообщение # 4
avatar
Shadow Of The Moon
Оффлайн
Сообщений: 7002
Репутация: 3729
Замечаний нет
Misterio, Зрозумів тебе. Тоді це дійсно варта уваги думка. Але тоді гадаю, э сенс тобі трохи підправити свою першу фразу, наприклад - ( Сайт для тих, кому зручніше спілкуватись українською)

Добавлено (27.04.2009, 21:07)
---------------------------------------------
Misterio, Навіщо ж видаляти? Просто точніше обгрунтуй причину його винекнення, сенс та зміст.

Добавлено (27.04.2009, 21:08)
---------------------------------------------
Misterio,
Misterio, Навіщо ж видаляти? Просто точніше обгрунтуй причину його винекнення, сенс та зміст.



Diplomacy of Good within the Shadows game
Если я вас напрягаю или раздражаю, то вы всегда можете забиться в углу и поплакать.


Сообщение отредактировал christof - Понедельник, 2009-04-27, 22:07
 
MisterioДата: Понедельник, 2009-04-27, 22:09 | Сообщение # 5
avatar
Тифон
Оффлайн
Сообщений: 807
Репутация: 221
Замечаний нет
christof, розумієш на можу я переіменувати,чи ти маєш на увазі перше повідомлення в темі
 
christofДата: Понедельник, 2009-04-27, 22:10 | Сообщение # 6
avatar
Shadow Of The Moon
Оффлайн
Сообщений: 7002
Репутация: 3729
Замечаний нет
Misterio, Так, саме це я і маю на увазі!


Diplomacy of Good within the Shadows game
Если я вас напрягаю или раздражаю, то вы всегда можете забиться в углу и поплакать.
 
MisterioДата: Понедельник, 2009-04-27, 22:10 | Сообщение # 7
avatar
Тифон
Оффлайн
Сообщений: 807
Репутация: 221
Замечаний нет
christof, уже змінив wink
 
christofДата: Понедельник, 2009-04-27, 22:14 | Сообщение # 8
avatar
Shadow Of The Moon
Оффлайн
Сообщений: 7002
Репутация: 3729
Замечаний нет
Misterio, О, це ж зовсім інша справа! Тепер дуже файно сформовано, і все достеменно зрозуміло. Респект!


Diplomacy of Good within the Shadows game
Если я вас напрягаю или раздражаю, то вы всегда можете забиться в углу и поплакать.
 
4oTkuДата: Понедельник, 2009-04-27, 23:01 | Сообщение # 9
avatar
Тифон
Оффлайн
Сообщений: 1155
Репутация: 125
Замечаний нет
народ по моему это глупо давайте еще создадим кружок общения на английском французском и итальянском))))я конечно не в обиду украинцы сражались и проливали кровь вместе с моими дедами плечом к плечу я за то чтоб общение как то на одном языке шло а то нечего не понятно о чем вы говорите) cry cry

 
MisterioДата: Понедельник, 2009-04-27, 23:05 | Сообщение # 10
avatar
Тифон
Оффлайн
Сообщений: 807
Репутация: 221
Замечаний нет
Ты деиствительно не понимаеш што мы говорым
 
christofДата: Понедельник, 2009-04-27, 23:11 | Сообщение # 11
avatar
Shadow Of The Moon
Оффлайн
Сообщений: 7002
Репутация: 3729
Замечаний нет
4oTku, В чем то ты прав - но суть здесь в том, что бы если кому то проще излагать свои мысли по поводу на украинском - он мог бы это зделать в каком-то конкретном месте, где его хорошо поймут. Если кто-то захочет создать тему на французском или английском - думаю, это не будет запрещаться. Будем исповедовать полную свободу слова!

З.Ы. Тебе может показаться странным - но есть украинцы, которым так же трудно четко излагать свои мысли по русски, как и тебе - по украински...



Diplomacy of Good within the Shadows game
Если я вас напрягаю или раздражаю, то вы всегда можете забиться в углу и поплакать.


Сообщение отредактировал christof - Понедельник, 2009-04-27, 23:12
 
SARUMANДата: Понедельник, 2009-04-27, 23:45 | Сообщение # 12
avatar
*Модмейкер*
Оффлайн
Сообщений: 2406
Репутация: 4357
Замечаний нет
Ну я наприклад вмію розмовляти виключно на Українській мові. Але на цему сайті дуже багато з Росії народу, а з самої України тільки чоловік дето 20 якщо я непомиляюся.

Создал: Скин Токсея и Лича, Gloom Army, Новогодняя карта, Mortal Kombat, Гладиаторы, Тесей и Минотавр, Prince Of Persia 3D, The New Nightmare, Saberrider, Олимп с рабочим порталом
Создаю: 5 Акт
 
MisterioДата: Понедельник, 2009-04-27, 23:49 | Сообщение # 13
avatar
Тифон
Оффлайн
Сообщений: 807
Репутация: 221
Замечаний нет
SARUMAN, не 20 чоловік, на сайті багато українців
 
SARUMANДата: Понедельник, 2009-04-27, 23:57 | Сообщение # 14
avatar
*Модмейкер*
Оффлайн
Сообщений: 2406
Репутация: 4357
Замечаний нет
Можливо я і дето помиляюся, тому що народу з України щодня пре ще більше і більше на цей чудовий сайт.
А взагалі "Український форум" звучить даже і не погано я б сказав даже й круто. І взагалі він був зроблений Українською людиною. wink


Создал: Скин Токсея и Лича, Gloom Army, Новогодняя карта, Mortal Kombat, Гладиаторы, Тесей и Минотавр, Prince Of Persia 3D, The New Nightmare, Saberrider, Олимп с рабочим порталом
Создаю: 5 Акт
 
christofДата: Вторник, 2009-04-28, 00:27 | Сообщение # 15
avatar
Shadow Of The Moon
Оффлайн
Сообщений: 7002
Репутация: 3729
Замечаний нет
Що до мене - я хвала Богам Олімпу, вільно володію обома мовами і мені взагалі абсолютно байдуже на якій саме мові спілкуватись. Було б про що - а там розберемось, і впевнений -українці, росіяни та білоруси зрозуміють одне одного, навіть якщо кожен буде розмовляти одне з одним своєю власною мовою. Бо ми насамперед - славяни!


Diplomacy of Good within the Shadows game
Если я вас напрягаю или раздражаю, то вы всегда можете забиться в углу и поплакать.


Сообщение отредактировал christof - Вторник, 2009-04-28, 00:28
 
Форум » Про сайт и форум » Архив » Украинский форум (Хто уміє спілкуватися на українській мові заходьте!)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: